مرداد 02 1400 02:10
فهرست
پیوندها
حضور شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر به مناسبت سوم دی ماه
حضور شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر به مناسبت سوم دی ماه

مصادف با یکصد و یکمین سال تاسیس کهن سازمان ثبت احوال , حضور آقای دکتر قاسمی شهردار محترم شهرستان و اعضای محترم شورای اسلامی شهر , در اداره ثبت احوال

پیام فرماندار محترم شهرستان به مناسبت روز ملی ثبت احوال
پیام فرماندار محترم شهرستان به مناسبت روز ملی ثبت احوال

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم دی ماه سال ۱۲۹۷ یادآور نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران و در بهمن ماه 1304 اداره ثبت احوال شهرضا تاسیس و اولین شناسنامه در شهرستان شهرضا صادر گردید.
سازمان ثبت احوال با ثبت به موقع وقایع حیاتی، توانسته است با همدلی و همسویی همواره یاریگر دولت در بهسازی سیستم نوین اداری، پاسخگوئی کار آمدتر به مطالبات اجتماعی و تشخیص منابع و امکانات و توزیع عادلانه فرصت ها، در حوزه کارت هوشمند ملی و کاهش بسیاری از هزینه های دولت باشد .
اینجانب با تبریک روز ملی ثبت احوال از تمامی زحمتشکان این عرصه صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، امیدوارم در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید و ارائه خدمات شایسته به شهروندان شهرستان شهرضا موفق و مؤید باشند .

✍ ناصر اسدی سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا

روز ملی ثبت احوال
روز ملی ثبت احوال

سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

بازدید مدیر کل استان و مسئولان شهر
اخبار

چهارشنبه مورخ 26/02/1397

آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان , آقای شجاعی معاونت اسناد هویتی و آقای قاسمی سرپرست حراست با حضور در فرمانداری شهرضا با آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرستان شهرضا دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار آقای شجاعی معاون اسناد هویتی اداره کل و آقای قاسمی سرپرست اداره حراست اداره کل ایشان را همراهی نمودند. مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در ابتدای ورود به شهرستان شهرضا با حضور در امامزاده شاهرضا (ع) به مقام شامخ شهدای انقلاب همچون شهید محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله ادای احترام کرد.

پس از آن آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به همراه  حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرضا ، آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرضا ، آقای صالحپور ریاست شورای اسلامی شهر ، آقای میرشجاعی رئیس دفتر نماینده محترم شهرستان ,آقای مهندس خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و جمعی از مسئولین ، ازاداره ثبت احوال شهرستان شهرضا بازدید نمودند.

در ادامه دیدار با مسئولین شهرستان شهرضا با واحد مرکزی خبر این شهرستان در خصوص کارت هوشمند ملی و مسئله جمعیت گفتگو کرد . وی خاطر نشان کرد : برای تسهیل در کار مردم شریف ایران اخذ کارت هوشمند ملی تا پایان سال جاری تمدید شد که پیش از این تا پایان خرداد ماه بود . ایشان در خصوص کارت هوشمند ملی چنین بیان کرد که تا کنون 65 درصد مردم استان اصفهان کارت هوشمند ملی خود را دریافت نموده اند . آقای غفرانی کجانی در ادامه گفت : در حال حاضر 7 درصد از مردم استان ، یعنی جمعیتی بالغ بر 360 هزار نفر سالمند هستند و اگر این مقدار به دوازده درصد برسد آهنگ سالمندی و زنگ خطر جمعیتی در این استان به صدا در خواهد آمد.

فرماندار شهرضا مطرح کرد:
آمار دقیق، مهمترین زیرساخت توسعه
فرماندار شهرضا گفت: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است.
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در جلسه بررسی عملکرد اداره ثبت احول شهرضا که باحضور مسئولان اجرایی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مردم این شهرستان لیاقت برخورداری از خدمات بهتری را دارند.
وی تصریح کرد: مردم شهرستان شهرضا در همه مراحل انقلاب و جنگ تحمیلی پیشتاز بوده‌اند و باتوجه به سابقه دیرینه خدمات اداری در آن، لازم است مشکلات موجود باهدف بهبود کیفیت خدمات، برطرف شود.
فرماندار شهرضا با اشاره به جایگاه ثبت احوال در نظام اداری کشور، تأکید کرد: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است و در کشور ایران، سازمان ثبت احوال در این زمینه پیشتاز بوده است.
رفیعی‌نژاد ادامه داد: صدور کارت ملی هوشمند زمینه کاهش بسیاری از مکاتبات اداری را فراهم می‌کند که در نهایت منجر به تسهیل ارایه خدمات به مردم می‌شود.

دیدار با خانواده معظم شهدا
اخبار

دیدار پرسنل اداره ثبت احوال شهرضا با خانواده 3 تن از شهدای معظم شهرستان

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.06 ثانیه Designed by Aweb 178,863 بار بازدید صورت گرفته است