مهر 03 1400 04:27
فهرست
پیوندها
دیدار نماینده محترم مجلس شهرستان شهرضا با مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان
اخبار

دکتر حیدرپور نماینده مردم شهرستان شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه 29/4/93 با مهندس
حاجی رحیمیان دیدار و گفتگو کرد.

وی در ابتدا ضمن اظهار خرسندی در دیدار با مسؤلین ثبت احوال عنوان کرد : توفیقی حاصل گردید که از نزدیک با فرایند ها ، شیوه ها و رویه های اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آشنا گردم .

نماینده شهرستان شهرضا و دهاقان  رشد کمی و کیفی ثبت احوال را بسیار مطلوب دانست و گفت : ثبت احوال نهادی است خدمتگذار که شایسته توجه بیشتری است خوشبختانه هم در اداره کل و هم در ادارات تابعه امور مردم به گونه ای روان انجام میشود ، و تا کنون شاهد  هیچگونه شکایتی از مردم در رابطه با ثبت احوال به مسؤلین و نمایندگان منعکس نگردیده و ااین قضیه در مقایسه با سایر دستگاهه حاکی از دلسوزی و کار خوب و بایسته دوستان در ادارات و اداره کل میباشد که اینچنین موجب رضایتمنی مردم شده است .

دکتر حیدر پور خاطر نشان نمو د من از این حس انجام وظیفه به نمایندگی از مردم تشکر مینمایم و امیدوارم مسؤلین ثبت احوال استان اصفهان قدر این پشتوانه معنوی که در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران است را بدانند

مدیر کل ثبت احوال اصفهان هم در این دیدار صمیمی از روند فعالیت های جاری گزارشی ارائه کرد.

مهندس حاجی رحیمیان گفت صدور کارت هوشمند ملی بعنوان اقدامی مهم و زیربنایی از 22 بهمن 1392 در استان اصفهان آغاز گردیده است.

وی یادآور شد:همچنین این کارت با فراهم آوردن زیرساخت های لازم جایگزین کارت سلامت ، گواهینامه ، گذرنامه ، کیف پول و کارت اعتباری می شود.

وی افزود:امروز خدمات ثبت احوال با دقت و سرعت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود اما ما در تلاش هستیم تا روند خدمت به مردم را با سرعت بیشتر انجام دهیم

در ادامه آقای حیدرپور نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی از گنجینه اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان بازدید کرد.

بازدید آقای دکتر حیدرپور نماینده محترم مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی

در تاریخ 1393/4/03 آقای دکتر حیدرپور نماینده محترم مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه بصورت سر زده از این اداره بازدیدی داشته که حدود 2 ساعت به طول انجامید.

بازدید اکیپ بازرسی اداره کل ثبت احوال استان از شهرضا
اخبار

ئيس اداره حراست به همراه رئيس اداره منابع انساني و پشتيباني و نمايندگان حوزه مديريت و پشتيباني و حراست روز چهارشنبه 4/3/92 از ادارات ثبت احوال شهرضا بازديد به عمل آوردند.

در اين بازدید اعضاء بازرسي با رئيس و كارمندان ثبت احوال ديدار و از روند خدمات در اداره ، به روز رسانی ثبت ولادت و وفات ، مدت زمان صدور شناسنامه با امنيت و كيفيت بالا ، بررسي حفاظت و امنيت اسناد سجلي و شناسنامه ، وضعيت پرسنل ، فراهم شدن تمام مقدمات صدور كارت ملي هوشمند و ... بازديد بعمل آوردند.

هفته نامه آوای شهرضا شماره 64 نوبت دوم- خرداد 1393
اخبار

انتشار اخبار ثبت احوال شهرضا در رسانه ها

اخبار در سایت خبری شهرضا نیوز

http://www.shahrezanews.ir/39780

اخبار در سایت خبری ایمنا

http://www.imna.ir/vdcgx79qnak9ty4.rpra.html

پخش اخبار در تاریخ 11/03/1393 و 12/03/1393 در صدا و سیمای مرکز اصفهان

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.07 ثانیه Designed by Aweb 182,299 بار بازدید صورت گرفته است