آذر 24 1398 01:33
فهرست
پیوندها
دومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی سال 1393

نام جلسه:

ثبت وقایع حیاتی (ولادت،فوت، ازدواج، طلاق و مهاجرت و....)

شماره جلسه:

2

رئیس جلسه:

آقای عقدائي فرماندار و رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی

مکان جلسه:

سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان شهرضا

دبیر جلسه:

آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال

زمان جلسه:

روز يك شنبه مورخ 06/07/1393

شماره و تاریخ دعوت نامه:

پیرو نامه 5521/1/2039 مورخ 03/07/1393

مدت جلسه:

2 ساعت

اعضای حاضر در جلسه:

16

دستور کار:

1

تعداد مصوبات:

3

دستور جلسه:

ثبت وقایع حیاتی (ولادت،فوت، ازدواج، طلاق و مهاجرت و....) در شهرستان

 

خلاصه مذاکرات جلسه:

دومین  جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور کلیه اعضاء راس ساعت 08:00 صبح در سالن کنفرانس فرمانداری شهرضا با ذکر تلاوتی چند از کلام اله مجید آغاز ، در ابتدا آقای صادقی رئیس محترم اداره ثبت احوال و دبیر جلسه ضمن خیرمقدم و خوش آمد گوئی به حاضرین و تشكر از حضور آنان تبریک هفته دفاع مقدس و شکست حصر آبادان که با دلاوری ها و رشادت های نیروهای نظامی و انتظامی و مردمی تحقق پیدا کرد و اهميت و نقش آمار و اطلاعات جمعيتي در برنامه ريزي هاي كشور براي هيچ كس پوشيده نخواهد بود و آنچه برنامه ريزان را با مشكل مواجه نموده عدم دسترسي به آمار و اطلاعات دقيق و به هنگام مي باشد ، سپس گزارشي از آمار جمعيتي شهرستان و ثبت وقايع حياتي و كمك مسئولين شهرستان به ثبت احوال در اجراي هر چه بهتر پياده نمودن برنامه ها ثبت احوال در جهت پيشبرد اهداف دولت، در جلسه ارائه گرديد.

سپس هر كدام از اعضاء حاضر در جلسه به بيان نقطه نظرات و ديدگاههاي خود در خصوص ارائه آمار صحيح و كمك به ثبت احوال در بهتر انجام دادن نقش خود اعلام  نمودند.

در پايان جناب آقاي فرماندار ریاست محترم شورای ثبت وقایع حیاتی به نقش و جايگاه آمار صحیح و درست که نشان دهنده رشد و تحول در جامعه می باشد سخنان مبسوطی بیان و به نقش ثبت احوال در ارائه آمار صحیح در جهت پیشبرد اهداف دولت اشاره نمودند. قول مساعد در خصوص تامین اعتبار مالی ویژه به ثبت احوال در جهت ارائه خدمات کارت هوشمند ملی به همشهریان محترم

 

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص)  راس ساعت 10:00 به پایان  رسید.سپس موارد زیر به عنوان مصوبات جلسه مورد تائید قرار گرفت.

مصوبات جلسه ثبت وقایع حیاتی

ردیف

خلاصه مصوبه

مسؤول پی گیری

مهلت اجرا

1

جلسه ای درخصوص وضعیت روند قانونی تدفین اموات در روستاها

بخشداری , ثبت احوال و شبکه بهداشت و درمان

اسرع وقت

2

جلسه ای در خصوص رصد جمعیتی شهرستان با محوریت فرمانداری و ثبت احوال و دعوت از ادارات درگیر برگزار گردد (شهرداری – نیروی انتظامی – صنعت و معدن و تجارت – رفاه و تامین اجتماعی – بهزیستی - دانشگاهها)

فرمانداری

اسرع وقت

3

در خصوص ادامه روند صدور کارت شناسائی ملی مکاتبه با فرمانداری و اداره کل ثبت احوال در خصوص تخصیص اعتبارات ویژه از طریق فرمانداری به ثبت احوال

ثبت احوال

اسرع وقت

انتشار اخبار ثبت احوال شهرضا در سایتهای خبری

خبرگزاری تسنیم:

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/518736

خبرگزاری ایمنا:

http://www.imna.ir/vdcamen6m49nie1.k5k4.html

دیدار نماینده محترم مجلس شهرستان شهرضا با مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان
اخبار

دکتر حیدرپور نماینده مردم شهرستان شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه 29/4/93 با مهندس
حاجی رحیمیان دیدار و گفتگو کرد.

وی در ابتدا ضمن اظهار خرسندی در دیدار با مسؤلین ثبت احوال عنوان کرد : توفیقی حاصل گردید که از نزدیک با فرایند ها ، شیوه ها و رویه های اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آشنا گردم .

نماینده شهرستان شهرضا و دهاقان  رشد کمی و کیفی ثبت احوال را بسیار مطلوب دانست و گفت : ثبت احوال نهادی است خدمتگذار که شایسته توجه بیشتری است خوشبختانه هم در اداره کل و هم در ادارات تابعه امور مردم به گونه ای روان انجام میشود ، و تا کنون شاهد  هیچگونه شکایتی از مردم در رابطه با ثبت احوال به مسؤلین و نمایندگان منعکس نگردیده و ااین قضیه در مقایسه با سایر دستگاهه حاکی از دلسوزی و کار خوب و بایسته دوستان در ادارات و اداره کل میباشد که اینچنین موجب رضایتمنی مردم شده است .

دکتر حیدر پور خاطر نشان نمو د من از این حس انجام وظیفه به نمایندگی از مردم تشکر مینمایم و امیدوارم مسؤلین ثبت احوال استان اصفهان قدر این پشتوانه معنوی که در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران است را بدانند

مدیر کل ثبت احوال اصفهان هم در این دیدار صمیمی از روند فعالیت های جاری گزارشی ارائه کرد.

مهندس حاجی رحیمیان گفت صدور کارت هوشمند ملی بعنوان اقدامی مهم و زیربنایی از 22 بهمن 1392 در استان اصفهان آغاز گردیده است.

وی یادآور شد:همچنین این کارت با فراهم آوردن زیرساخت های لازم جایگزین کارت سلامت ، گواهینامه ، گذرنامه ، کیف پول و کارت اعتباری می شود.

وی افزود:امروز خدمات ثبت احوال با دقت و سرعت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود اما ما در تلاش هستیم تا روند خدمت به مردم را با سرعت بیشتر انجام دهیم

در ادامه آقای حیدرپور نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی از گنجینه اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان بازدید کرد.

بازدید آقای دکتر حیدرپور نماینده محترم مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی

در تاریخ 1393/4/03 آقای دکتر حیدرپور نماینده محترم مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه بصورت سر زده از این اداره بازدیدی داشته که حدود 2 ساعت به طول انجامید.

بازدید اکیپ بازرسی اداره کل ثبت احوال استان از شهرضا
اخبار

ئيس اداره حراست به همراه رئيس اداره منابع انساني و پشتيباني و نمايندگان حوزه مديريت و پشتيباني و حراست روز چهارشنبه 4/3/92 از ادارات ثبت احوال شهرضا بازديد به عمل آوردند.

در اين بازدید اعضاء بازرسي با رئيس و كارمندان ثبت احوال ديدار و از روند خدمات در اداره ، به روز رسانی ثبت ولادت و وفات ، مدت زمان صدور شناسنامه با امنيت و كيفيت بالا ، بررسي حفاظت و امنيت اسناد سجلي و شناسنامه ، وضعيت پرسنل ، فراهم شدن تمام مقدمات صدور كارت ملي هوشمند و ... بازديد بعمل آوردند.

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.14 ثانیه Designed by Aweb 164,156 بار بازدید صورت گرفته است