مرداد 02 1400 03:40
فهرست
پیوندها
حضور امام جمعه محترم در دفتر پیشخوان
اخبار

در تاریخ 1396/08/10 امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا یعقوبی در معیت هیات همراه در دفتر پیشخوان هویت ملی شهید همت شهرستان حضور یافتند.

تکریم و معارفه
اخبار

روز سه شنبه مورخ 09/08/1396 در جلسه تکریم و معارفه ریس ثبت احوال شهرضا که در محل ساختمان فرمانداری برگزار شد , جناب آقای یکتامنش معاونت محترم فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی و آقای محمدی ریاست محترم حراست اداره کل ثبت احوال استان اصفهان , ضمن تقدیر از زحمات آقا الصاق به معرفی آقای علی صدری به عنوان سرپرست اداره ثبت احوال شهرضا پرداختند.

پس از در محضر حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا یعقوبی امام جمعه شهرستان حضور یافتند.

بازدید مسئولین از دفتر پیشخوان هویت ملی
اخبار

در تاریخ 09/08/1396 جناب آقای محمدی ریاست محترم حراست اداره کل ثبت احوال استان و جناب آقای مهندس یکتا منش به همراه سرپرست اداره از دفتر پیشخوان هویت ملی شهید همت شهرستان شهرضا بازدید نمودند.

انتصاب سرپرست اداره
اخبار

با نام و یاد خداوند

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای عبدالستار الصاق به پاس 30 سال خدمت صادقانه و نائل آمدن ایشان به بازنشستگی, انتصاب مسرت بخش برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد آقای علی صدری در منصب سرپرست اداره بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای دانش و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی گردیده است.

ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این اداره تمنا دارد.

روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرضا

تبریک انتصاب مدیر کل
تبریک انتصاب مدیر کل

همکار گرامی جناب آقای حسین غفرانی
مدیر کل محترم ثبت احوال استان اصفهان

با سلام و تهنيت

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان مديركل ثبت احوال استان اصفهان را تبريك عرض مي نمايیم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش پیشرفت بيش از پيش خواهد گرديد.

اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

ریاست و پرسنل اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.10 ثانیه Designed by Aweb 178,881 بار بازدید صورت گرفته است