آذر 24 1398 00:53
فهرست
پیوندها
انتصاب سرپرست اداره
اخبار

با نام و یاد خداوند

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای عبدالستار الصاق به پاس 30 سال خدمت صادقانه و نائل آمدن ایشان به بازنشستگی, انتصاب مسرت بخش برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد آقای علی صدری در منصب سرپرست اداره بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای دانش و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی گردیده است.

ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این اداره تمنا دارد.

روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرضا

تبریک انتصاب مدیر کل
تبریک انتصاب مدیر کل

همکار گرامی جناب آقای حسین غفرانی
مدیر کل محترم ثبت احوال استان اصفهان

با سلام و تهنيت

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان مديركل ثبت احوال استان اصفهان را تبريك عرض مي نمايیم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش پیشرفت بيش از پيش خواهد گرديد.

اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

ریاست و پرسنل اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا

تبریک فرا رسیدن ایام شعبانیه

شعـبــان شـد و پـیـک عشــق از راه آمــد عــطــر نفـــس بقــیــــــــــــــة الـلــه آمــد
بـا جلــوه سجـاد و ابـوالفـضـل و حسـیـن یک مـاه و سـه خورشیــد در ایـن مـاه آمـد
خجسته ولادت با شكوه ستاره هاي آسمان ولايت و امامت، حضرت امام سجاد، زين العابدين (ع)، حضرت امام حسين (ع)، سيد و سالار شهيدان و حضرت ابوالفضل العباس (ع)، نماد ايثار، ماه بني هاشم را به تمامي شيعيان جهان ، بخصوص شما همكاران گرامي ، تبريك و تهنيت عرض مي نمائيم.

روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا

تبریک انتصاب
اخبار

برادرگرامی جناب آقای عبدالستار الصاق

با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت سرپرست اداره ثبت احوال شهرضا صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستاریم .

 

و من ا... التوفیق
پرسنل اداره ثبت احوال شهرضا

انتشار اخبار مربوط به ثبت احوال در خبرگزاری تسنیم
اخبار

برای مشاهده جزئیات خبر بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/532060

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.14 ثانیه Designed by Aweb 164,130 بار بازدید صورت گرفته است