مهر 03 1400 03:39
فهرست
پیوندها
بازدید مدیر کل استان و مسئولان شهر
اخبار

چهارشنبه مورخ 26/02/1397

آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان , آقای شجاعی معاونت اسناد هویتی و آقای قاسمی سرپرست حراست با حضور در فرمانداری شهرضا با آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرستان شهرضا دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار آقای شجاعی معاون اسناد هویتی اداره کل و آقای قاسمی سرپرست اداره حراست اداره کل ایشان را همراهی نمودند. مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در ابتدای ورود به شهرستان شهرضا با حضور در امامزاده شاهرضا (ع) به مقام شامخ شهدای انقلاب همچون شهید محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله ادای احترام کرد.

پس از آن آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به همراه  حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرضا ، آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرضا ، آقای صالحپور ریاست شورای اسلامی شهر ، آقای میرشجاعی رئیس دفتر نماینده محترم شهرستان ,آقای مهندس خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و جمعی از مسئولین ، ازاداره ثبت احوال شهرستان شهرضا بازدید نمودند.

در ادامه دیدار با مسئولین شهرستان شهرضا با واحد مرکزی خبر این شهرستان در خصوص کارت هوشمند ملی و مسئله جمعیت گفتگو کرد . وی خاطر نشان کرد : برای تسهیل در کار مردم شریف ایران اخذ کارت هوشمند ملی تا پایان سال جاری تمدید شد که پیش از این تا پایان خرداد ماه بود . ایشان در خصوص کارت هوشمند ملی چنین بیان کرد که تا کنون 65 درصد مردم استان اصفهان کارت هوشمند ملی خود را دریافت نموده اند . آقای غفرانی کجانی در ادامه گفت : در حال حاضر 7 درصد از مردم استان ، یعنی جمعیتی بالغ بر 360 هزار نفر سالمند هستند و اگر این مقدار به دوازده درصد برسد آهنگ سالمندی و زنگ خطر جمعیتی در این استان به صدا در خواهد آمد.

فرماندار شهرضا مطرح کرد:
آمار دقیق، مهمترین زیرساخت توسعه
فرماندار شهرضا گفت: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است.
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در جلسه بررسی عملکرد اداره ثبت احول شهرضا که باحضور مسئولان اجرایی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مردم این شهرستان لیاقت برخورداری از خدمات بهتری را دارند.
وی تصریح کرد: مردم شهرستان شهرضا در همه مراحل انقلاب و جنگ تحمیلی پیشتاز بوده‌اند و باتوجه به سابقه دیرینه خدمات اداری در آن، لازم است مشکلات موجود باهدف بهبود کیفیت خدمات، برطرف شود.
فرماندار شهرضا با اشاره به جایگاه ثبت احوال در نظام اداری کشور، تأکید کرد: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است و در کشور ایران، سازمان ثبت احوال در این زمینه پیشتاز بوده است.
رفیعی‌نژاد ادامه داد: صدور کارت ملی هوشمند زمینه کاهش بسیاری از مکاتبات اداری را فراهم می‌کند که در نهایت منجر به تسهیل ارایه خدمات به مردم می‌شود.

نظرات
پیغامی ارسال نشده است.
ارسال نظر
برای ارسال پیغام لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
امتیازات
امتیاز دادن فقط برای اعضاست.

برای امتیاز دادن یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازی داده نشده است.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.06 ثانیه Designed by Aweb 182,280 بار بازدید صورت گرفته است