آذر 24 1398 00:53
فهرست
پیوندها
اتقان اسناد هویتی مردم  ایران بسیار بااهمیت است -مقام معظم رهبری..........کارت ملی هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک..........ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار..........
.
بازدید مدیر کل استان و مسئولان شهر
اخبار

چهارشنبه مورخ 26/02/1397

آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان , آقای شجاعی معاونت اسناد هویتی و آقای قاسمی سرپرست حراست با حضور در فرمانداری شهرضا با آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرستان شهرضا دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار آقای شجاعی معاون اسناد هویتی اداره کل و آقای قاسمی سرپرست اداره حراست اداره کل ایشان را همراهی نمودند. مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در ابتدای ورود به شهرستان شهرضا با حضور در امامزاده شاهرضا (ع) به مقام شامخ شهدای انقلاب همچون شهید محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله ادای احترام کرد.

پس از آن آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به همراه  حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرضا ، آقای دکتر رفیعی نژاد فرماندار شهرضا ، آقای صالحپور ریاست شورای اسلامی شهر ، آقای میرشجاعی رئیس دفتر نماینده محترم شهرستان ,آقای مهندس خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و جمعی از مسئولین ، ازاداره ثبت احوال شهرستان شهرضا بازدید نمودند.

در ادامه دیدار با مسئولین شهرستان شهرضا با واحد مرکزی خبر این شهرستان در خصوص کارت هوشمند ملی و مسئله جمعیت گفتگو کرد . وی خاطر نشان کرد : برای تسهیل در کار مردم شریف ایران اخذ کارت هوشمند ملی تا پایان سال جاری تمدید شد که پیش از این تا پایان خرداد ماه بود . ایشان در خصوص کارت هوشمند ملی چنین بیان کرد که تا کنون 65 درصد مردم استان اصفهان کارت هوشمند ملی خود را دریافت نموده اند . آقای غفرانی کجانی در ادامه گفت : در حال حاضر 7 درصد از مردم استان ، یعنی جمعیتی بالغ بر 360 هزار نفر سالمند هستند و اگر این مقدار به دوازده درصد برسد آهنگ سالمندی و زنگ خطر جمعیتی در این استان به صدا در خواهد آمد.

فرماندار شهرضا مطرح کرد:
آمار دقیق، مهمترین زیرساخت توسعه
فرماندار شهرضا گفت: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است.
علی‌اصغر رفیعی‌نژاد در جلسه بررسی عملکرد اداره ثبت احول شهرضا که باحضور مسئولان اجرایی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مردم این شهرستان لیاقت برخورداری از خدمات بهتری را دارند.
وی تصریح کرد: مردم شهرستان شهرضا در همه مراحل انقلاب و جنگ تحمیلی پیشتاز بوده‌اند و باتوجه به سابقه دیرینه خدمات اداری در آن، لازم است مشکلات موجود باهدف بهبود کیفیت خدمات، برطرف شود.
فرماندار شهرضا با اشاره به جایگاه ثبت احوال در نظام اداری کشور، تأکید کرد: کسب اطلاعات و آمار دقیق جمعیتی مهمترین زیرساخت توسعه در هرکشور است و در کشور ایران، سازمان ثبت احوال در این زمینه پیشتاز بوده است.
رفیعی‌نژاد ادامه داد: صدور کارت ملی هوشمند زمینه کاهش بسیاری از مکاتبات اداری را فراهم می‌کند که در نهایت منجر به تسهیل ارایه خدمات به مردم می‌شود.

دیدار با خانواده معظم شهدا
اخبار

دیدار پرسنل اداره ثبت احوال شهرضا با خانواده 3 تن از شهدای معظم شهرستان

پیام گرامیداشت فرماندار محترم شهرستان

پیام گرامیداشت فرماندار محترم شهرستان به مناسبت روز ملی ثبت احوال

بسم ا... الرحمن الرحيم
 اتقان اسناد هويتي ايرانيان بسيار با اهميّت است.   مقام معظم رهبري(حفظه ا...)
سازمان ثبت احوال كشور يكي از سازمان هاي دولتي ايران است كه با در اختيار داشتن اسناد هويت و تابعيت فردي و آمارهاي حياتي، يكي از اركان مهم حكومت تلقي مي شود. اين سازمان با وظايف و عملكردي مستقل، از نهادهاي زيرمجموعه وزارت كشور است كه وظيفه تهيه اطلاعات ثبتي اساسي مانند زاد و ولد، مرگ و مير و ازدواج و نيز صدور مدارك هويتي مانند شناسنامه مكانيزه، كارت ملّي هوشمند، ثبت مهاجرت، آرشيو الكترونيكي اسناد سجلي و ... را بر عهده دارد. صدور اسناد هويتي آغازگر راهي جهت هويت بخشي و خدمات دهي مطلوب تر به ملّت شريف ايران و رويكردي جديد در زندگي آنان بود.
اينجانب ضمن گراميداشت هفته ثبت احوال، فرارسيدن سوم ديماه روز ثبت احوال را به سرپرست محترم اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا و همكاران محترمشان تبريك و تهنيت عرض نموده از تمامي تلاشگران عرصه ي ثبت احوال كه متعهدانه و خستگي ناپذير در انجام وظايف خويش تلاش مي نمايند تقدير و تشكر نموده، سلامتی و توفیق روزافزونشان را با اتکال به عنایات الهی در سایه الطاف و توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) و پیروی از منویّات رهبر معظم انقلاب (حفظه ا...) از درگاه خداوند منّان خواستارم.
محمّد حسين داراب سرپرست فرمانداري شهرستان شهرضا    https://t.me/shahrezaedarat

جلسه گرامیداشت هفته ثبت احوال
اخبار

همزمان با روز ملی ثبت احوال جلسه ای با حضور تمامی مسئولین ادارات شهرستان , فرماندار و امام جمعه محترم در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه آقای علی صدری سرپرست اداره ثبت احوال به بیان سخنانی در خصوص اهمیت و جایگاه ثبت احوال پرداختند.

همچنین در این جلسه سرود ملی ثبت احوال به سمع و نظر حاضرین رسیده که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

 

سوم دی ماه , روز ملی ثبت احوال
اخبار

✅سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال گرامی باد
✅مصادف با روز ملی ثبت احوال از دوم لغایت هقتم دی ماه "پیش ثبت نام" کارت ملی هوشمند در "دفتر پیشخوان هویت ملی شهید همت" واقع در خیابان حکیم صهبا بصورت رایگان انجام می گیرد
✅به مناسبت روز ملی ثبت احوال,سخنرانی قبل از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه یکم دی ماه  توسط سرپرست اداره ثبت احوال شهرضا

ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی
زمان بارگذاری صفحه: 0.13 ثانیه Designed by Aweb 164,136 بار بازدید صورت گرفته است